Hoş Geldiniz Festival Organik!
Festival OrganikFestival OrganikFestival Organik
+90 530 551 33 64

Hakkımızda

İade politikasi
7/24 Destek
%100 Doğal
Güvenli Ödeme
~ Festival Organik Hoş Geldiniz ~

Festival Organik

1999 Yılından itibaren  Dış ticaret,İhracat  ve Mümessillik faaliyetleri İle  Çekmeköy’de kurulmuş ve kendi yerlerinde SİNERJJİ yaratarak  faaliyette bulunmaktadır.

MİSYON

Yurt Dışı ve Yurt İçi Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine; kalite, optimum fiyat ve zamanında teslimat ,istikrarla üretim,tedarik,paketleme,Lojistik  ve İhracat Merkezi olmak önceliğimizdir. Ürünlerimizde Dünya Standartlarında FESTİVAL EXPO CENTER  olarak sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

KALİTEMİZ

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü  GRUBUMUZ’a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, FESTİVAL ORGANİK’in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

1 +
Memnun Müşteriler
1 +
Uzman Ekip
1 +
Geniş Ürün Yelpazesi
1 +
Geri Dönüşler
~ Team member ~

We have awesome team member to help support.

~ Hakkımızda ~

İLKELERİMİZ

Ekolojik Tarım Yöntemiyle Üretilen Ürünlerin İzlediği Tüm Aşamalarda (İşleme, Paketleme,Lojistik Vb.) Ekolojik Ürün Özelliklerini Korumasını Sağlamak,

• Ekolojik Üretim Ve İşleme Sistemi İçerisinde Yer Alan Herkese Temel İhtiyaçlarını Karşılayabilecekleri Güvenli Ve Sağlıklı Çalışma Ortamı Sağlamak,

• Sosyal Olarak Eşit Ve Ekolojik Açıdan Dengeli Bir Üretim, İşleme Ve Dağıtım Zincirinin Kurulmasını Teşvik Etmek, Yerel Ve Bölgesel Üretim Ve Dağıtımı Teşvik Etmek,

• Üretimin Ulusal Ve/Veya Uluslararası Ekolojik Tarım Kurallarına Göre Gerçekleştirildiğinin Bağımsız Kontrol Firmaları Tarafından Denetlenmesiyle Tüketicilere Ekolojik Ürün Güvencesi Vermek.

NEDEN ORGANİK

Organik Ürünleri Tercih Etmek, Kendinizin, Çocuklarınızın Sağlığı Ve Üzerinde Yaşadığımız Dünyamızın Geleceği Hakkında Düşünmek Demektir. Yıllardır Süregelen Zirai Uygulamalar, Tehlikeli Böcek İlaçları Ve Gübrelerin Kullanılması, Genetiği Değiştirilmiş Mahsullerin Yetiştirilmesi Organik Tarım Yöntemlerinin Uygulanması İle Geri Çevrilebilir. Organik Üretim Mantığını Benimsemiş Üreticiler , Tedarikçiler Ve Müşterilerimiz İle İşbirliği Yaparak, Doğaya Karşı Gelmek Yerine, Doğa Ve Çevre İle Uyum İçinde Çalışıyoruz.Bu Yüzden Ürettiğimiz Organik Ve Sertifikalı  Yiyeceklerimizin, Tekstil Ürünlerinin, Kozmetiklerin Ve Doğal Ürünlerin İçinde Gereksiz Katkı Maddelerinin Kullanılmaması Anlamına Gelir.

Neden Organik?
Ürünün taze ve katkısız halini size sunuyoruz
Özel Üretim
Sizin için özenle üretilen ürünler.
Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

ArabicCzechEnglishGermanItalianJapaneseRussianTurkish